Bir Efsanenin Geri Dönüşü

Please log in or register to like posts.

Mobil Dünya Kongresi’nde efsanevi 3310’u güncelleyerek piyasaya sürecek olan Nokia’nın yeni modeline ait bir video yayınlandı.

Bir akıllı telefon olmaktan ziyade, klasik model tuşlu bir telefon olarak karşımıza çıkacak olan 3310, büyük ihtimalle Symbian OS ile gelecek. Tuş takımının metal veya metal görünümlü olmasının yanında bu videoda yeni teknoloji USB Type -C bağlantısı görmek insanı şaşırtıyor.

Bunun yanı sıra, cihazın 3.5mm kulaklık girişi ve kameraya sahip olması, efsanenin muhteşem geri dönüş işaretleri olarak yorumlandı. Fakat yine de tüm bu özelliklerin yanı sıra aklıma şöyle bir soru takılıyor; insanlar bir sürü özelliğe sahip akıllı telefonlar kullanırken bir anda efsane geri döndü deyip yeni Nokia 3310 alırlar mı? (Açıkçası ben hiç sanmıyorum). Yoksa Nokia bu cihazıyla yaşça daha büyük insanlara mı hitap edecek bunu da tabi ki zaman gösterecek. Şahsen benim fikrim tuşlu bir 3310 yerine, dokunmatik ekranlı ve Android işletim sistemi destekli bir 3310 olurdu. Belki de efsane devam eder ve bir tane de dokunmatik ekranlı model görürüz. Merakla bekliyoruz !
Kaynak: http://www.webtekno.com/bir-efsanenin-kullerinden-dogusu-iste-karsinizda-yeni-3310-h25291.html

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir