Koşullar ve Gizlilik

Hak ve Sorumluluklar Bildirimi

İşbu Hak ve Sorumluluklar Bildirimi; kullanıcılar ve Yazarperest.com ile etkileşimde bulunan diğer şahıslarla aramızdaki ilişkiyi düzenler. Yazarperest.com kullanarak ya da Yazarperest.com’a erişerek, bu Bildirimi kabul etmiş sayılırsınız.

1. İçeriklerinizi ve Bilgilerinizi Paylaşma

Yazarperest.com’da paylaştığınız bilgilerin ve yazı içeriklerinin tamamı sizin mülkiyetinizdedir. Yazarperest kullanıcıları; bu bilgi ve yazı içeriklerini ilk paylaşan kişinin kullanıcı ismi sabit kalmak sureti ile diğer kullanıcıların da serbestçe paylaşabileceğini kabul ederler. Ayrıca:

1.1. Fotoğraflar ve videolar gibi fikri mülkiyet hakları kapsamında bulunan içerikler (“fikri mülkiyet hakkı olan içerikler”) için, tarafımıza, şu izni verirsiniz: Tarafımıza, Yazarperest.com’da ya da Yazarperest.com ile bağlantılı bir şekilde paylaştığınız fikri mülkiyet hakkı olan herhangi bir içeriği (“Fikri Mülkiyet Lisansı”) kullanmamız için münhasır olmayan, devredilebilir, alt lisans atanabilir, telifsiz, ulusal/uluslararası bir lisans tahsis edersiniz. Fikri mülkiyet hakkı olan içeriğinizi ya da hesabınızı sildiğinizde, söz konusu içerik başkalarıyla paylaşılmadığı veya bu kişiler tarafından silindiği sürece, bu Fikri Mülkiyet Lisansı’nın geçerliliği de sona erer. Yazarperest.com’da kullanıcı olan şahıslar, ilk defa paylaşılan bilgi ve yazı içeriklerinin, diğer kullanıcılar ve kullanıcı olmayan üçüncü şahısların, hiçbir zaman izin almadan paylaşmasına izin verdiğini karşılıksız beyan ve taahhüt eder.

1.2. Fikri mülkiyet hakkı olan içeriği sildiğinizde, söz konusu içerik, bilgisayardaki geri dönüşüm kutusunun boşaltılmasına benzer bir şekilde silinir. Ancak, silinen içeriğin makul bir süre boyunca yedek kopyalarda kalacağını kabul edersiniz (ancak bu bilgilere başkalarının ulaşması mümkün olmayacaktır).

1.3. Yazarperest.com’da yer alan bütün profillerin “Herkes” ayarı varsayılan olarak kullanacak olduğundan; bilgi veya yazı içerikleri yayınladığınızda, bu, herkesin (Yazarperest.com dışından şahıslar dahil) bu bilgi ve yazı içeriklerine erişim sağlayabileceği ve bilgiyi kullanabileceği ve sizinle (yani, adınız ve profil resminizle) ilişkilendirebileceği anlamına gelir.

1.4. Yazarperest.com hakkındaki görüşleriniz ve diğer önerileriniz bizim için her zaman çok önemlidir, ancak bunları kullanırken size karşı herhangi bir karşılık ödeme yükümlülüğümüzün bulunmadığını kabul edersiniz (sizin bunları sunma konusunda herhangi bir yükümlülüğünüzün bulunmaması gibi).

2. Emniyet

Yazarperest.com’un emniyetli kalmasını sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız, ancak bunu yine de garanti edemeyiz. Emniyeti sağlamak için sizin yardımınıza ihtiyaç duymaktayız. Bu yardım kapsamında aşağıdaki taahhütleri sunmanız beklenmektedir:

2.1. Yazarperest.com’da izin verilmeyen ticari iletişimler (spam gibi) göndermeyecek veya farklı bir şekilde paylaşmayacaksınız.

2.2. Otomatik araçlar (adres toplama botları, robotlar, spider ya da kazıyıcılar) kullanarak diğer kullanıcılara ait içerikleri veya bilgileri toplamayacak ya da Yazarperest.com’a erişmeyeceksiniz.

2.3. Yazarperest.com’da saadet zinciri gibi, yasalara uygun olmayan çok katlı pazarlama faaliyetlerinde bulunmayacaksınız.

2.4. Virüs ya da başka kötü niyetli kodlar yüklemeyeceksiniz.

2.5. Başka birisine ait giriş bilgilerini istemeyecek veya başka birisinin hesabına erişmeyeceksiniz.

2.6. Herhangi bir diğer kullanıcıyı rahatsız, tehdit ya da taciz etmeyeceksiniz.

2.7. Nefret dolu, tehditkar veya pornografik olan ya da çıplaklık ya da görsel veya keyfi şiddet içeren türlerde bilgi ve içerikler yayınlamayacaksınız.

2.8. Yaşa bağlı ilgili kısıtlamalara uymadan, alkol ya da yetişkinlere yönelik içerikler barındıran (reklamlar dâhil) herhangi bir üçüncü şahıs uygulaması geliştirmeyecek veya çalıştırmayacaksınız.

2.9. Öncesinde bizden yazılı izin almadan, Yazarperest.com üzerinden herhangi bir yarışma, kampanya ya da çekiliş (“promosyon”) yapmayacaksınız. İzin vermemiz halinde de, yarışma, kampanya ya da çekiliş (“promosyon”) a yönelik tüm sorumluluğu kabul edecek ve yürürlükteki yasaların tamamına uyacaksınız.

2.10. Yazarperest.com’u yasadışı, yanlış yönlendirici, kötü niyetli veya ayrımcı bir amaç doğrultusunda kullanmayacaksınız.

2.11. Yazarperest.com’un düzgün bir şekilde çalışmasını engelleyecek, kapasitesini zorlayacak ya da yavaşlatacak (hizmet engelleme saldırısı [DDoS] gibi) hiçbir şey yapmayacaksınız.

2.12. İşbu Bildirim’in ihlal edilmesine yönelik herhangi bir tavsiye ya da destek sağlamayacaksınız.

3. Kayıt ve Hesap Güvenliği

Yazarperest.com kullanıcıları, kendisinin aktif olarak kullandığı gerçek e-mail adresini verecektir. Kayıt süreci ve hesap güvenliğinizin muhafaza edilmesine ilişkin tarafımıza verdiğiniz taahhütlerden bazıları şunlardır:

3.1. Yazarperest.com’da yanlış kişisel bilgiler vermeyecek veya kendinizden başka birisi için kişinin iznini almadan hesap oluşturmayacaksınız.

3.2. Hesabınızı kapatırsak, iznimiz olmaksızın başka bir hesap oluşturmayacaksınız.

3.3. Kişisel profilinizi reklam alanınız hariç kendi ticari kazancınız için kullanmayacaksınız (bir reklam verene haber içeriğinizi satmak gibi).

3.4. Yazarperest.com’u asla başta Türkiye Cumhuriyeti Devleti olmakla beraber başka ülkelerin de birlik ve beraberliğini tehdit eden amaçla kullanmayacaksınız.

3.5. Suçu kanıtlanmış bir cinsel suçluysanız Yazarperest.com’u kullanmayacaksınız.

3.6. İletişim bilgilerinizin doğru ve güncel kalmasını sağlayacaksınız.

3.7. Şifrenizi paylaşmayacak, başkalarının hesabınıza erişmesine izin vermeyecek veya hesabınızın güvenliğini tehlikeye atacak başka herhangi bir şey yapmayacaksınız.

3.8. Hesabınız için bir kullanıcı adı seçerseniz, uygun gördüğümüz takdirde bu kullanıcı adını kaldırma veya geri alma hakkını saklı tutarız (bir ticari marka sahibinin, bir kullanıcıya ait gerçek ad ile yakından ilişkili olmayan bir kullanıcı adı hakkında şikayette bulunması gibi).

4. Diğer Şahısların Haklarını Koruma

Diğer şahısların haklarına saygı duymaktayız ve sizden de aynısını beklemekteyiz.

4.1. Yazarperest.com üzerinde başkalarına ait hakları ya da yasaları ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmayacak veya bu tür bir eylemde bulunmayacaksınız.

4.2. Yazarperest.com başkalarının fikri mülkiyet hakkına saygı göstermektedir ve üçüncü şahısların haklarını korumalarına yardımcı olmaktadır. Fikri Mülkiyet ihlali olduğuna dair geçerli bir bildirim aldığımızda, Yazarperest.com’da ihlalde bulunduğu iddia edilen içeriği derhal kaldırır ya da erişime kapatırız. Uygun görüldüğü durumlarda, sürekli olarak ihlalde bulunanların hesaplarını da kapatırız.

4.3. Başka birisinin telif hakkını ihlal ettiği düşüncesiyle içeriğinizi silmemiz durumunda, söz konusu içeriğin yanlışlıkla silindiği kanısındaysanız, sadece tarafımıza itiraz hakkınız olacaktır.

4.4. Diğer kişilerin fikri mülkiyet haklarını sürekli ihlal ederseniz, hesabınızı uygun gördüğümüz takdirde kapatırız.

4.5. Telif haklarımızı veya ticari markalarımızı (Yazarperest.com ifadesi, Yazar ve perest ifadeleri ile “papirüs kalem” Logoları dahil) ya da karışıklığa yol açacak benzer markaları, yazılı iznimiz olmadan kesinlikle kullanmayacaksınız.

4.6. Diğer kullanıcılardan bilgi toplarsanız, şu koşullara uygun hareket edeceksiniz: Bilgi toplanan kişilerin rızasını alacak, bilgiyi toplayanın siz olduğunuzu (Yazarperest.com olmadığını) açıklayacak ve hangi bilgileri topladığınızı ve bunları nasıl kullanacağınızı açıklayan bir gizlilik ilkesi yayınlayacaksınız.

4.7. Yazarperest.com’da hiç kimsenin kimlik belgelerini ya da özel mali bilgilerini paylaşmayacaksınız.

5. Fesih

İşbu Bildirim’in özünü ya da metnini herhangi bir şekilde ihlal etmeniz ya da tarafımızı bir risk veya başka bir muhtemel hukuki yaptırıma maruz bırakmanız durumunda, Yazarperest.com’u size sunmaya kısmi olarak ya da bütünüyle son verebiliriz. Bu durumu tarafınıza e-posta yoluyla ya da hesabınıza erişim sağlamayı bir sonraki deneyişinizde bildireceğiz. Ayrıca dilediğiniz zaman hesabınızı silebilir ya da uygulamanızı devre dışı bırakabilirsiniz. Bu tür durumlarda işbu Bildirim feshedilecek, ancak aşağıda sıralanan hükümlere ilişkin sorumluluklarınız geçerliliğini korumaya devam edecektir: 2. , 3. , 4. ve 5. Maddeler

6. İhtilaflar

6.1. Bu Bildirim ya da münhasıran Yazarperest.com ile ilişkili olarak ya da bunlardan kaynaklı olarak meydana gelen herhangi bir dava nedeni ya da ihtilaf (“dava konusu”), Türkiye Cumhuriyeti’ne ait Mahkemelerin herhangi birinde çözümlenecektir. Hem bu Bildirim, hem de tarafınız ve bizim tarafımız arasında meydana gelebilecek herhangi bir dava konusu, yasa hükümlerinin çakışmasına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olacaktır. Bu türde dava konularının çözümlenmesi amacıyla Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerine ait kişisel yargı yetkisinin bağlayıcı olacağını kabul edersiniz.

6.2. Yazarperest.com üzerinde size ait faaliyetler, içerik ve bilgilerle ilişkili olarak herhangi bir şahsın, tarafımıza size karşı bir dava konusu getirmesi halinde, söz konusu dava konusuyla ilgili oluşabilecek tüm hasar, ziyan ya da herhangi bir harcamaya karşı (makul hukuki ücretler ve giderler dahil) tarafımızı beri kılacak ve tarafımızın bu hasarlara karşı sorumlu tutulmayacağını garanti edeceksiniz.

6.3. YAZARPEREST.COM’U SÜREKLİ SORUNSUZ ÇALIŞIR DURUMDA, VİRÜSSÜZ VE EMNİYETLİ TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ, ANCAK YAZARPEREST.COM’U KULLANIRKEN KARŞI KARŞIYA KALABİLECEĞİNİZ RİSKLER TAMAMEN SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR. YAZARPEREST.COM HERHANGİ BİR ZIMNİ YA DA SARİH GARANTİ OLMAKSIZIN “OLDUĞU GİBİ” SUNULMAKTADIR (PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL ETMEME GARANTİLERİ BU KAPSAMDADIR, ANCAK KAPSAM BUNLARLA SINIRLI DEĞİLDİR). YAZARPEREST.COM’UN EMNİYETLİ VE GÜVENLİ OLACAĞINI GARANTİ ETMEYİZ. ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA AİT FAALİYETLER, İÇERİK, BİLGİ VEYA VERİLERDEN YAZARPEREST.COM SORUMLU DEĞİLDİR; BİZİ, DİREKTÖRLERİMİZİ, MEMURLARIMIZI, ÇALIŞANLARIMIZI VE ARACILARIMIZI, BİLİNEN VEYA BİLİNMEYEN, HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHSA KARŞI AÇMIŞ OLDUĞUNUZ BİR DAVA KONUSUNDAN DOĞAN VEYA BU TÜR BİR DAVA KONUSUYLA İLİŞKİLİ HERHANGİ BİR TALEPTEN VE HASARDAN İBRA EDERSİNİZ. BU TÜRDE ZARARLARIN MEYDANA GELEBİLECEĞİ ÖNCEDEN TARAFIMIZA AÇIKLANMIŞ DAHİ OLSA, İŞBU BİLDİRİM YA DA YAZARPEREST.COM’DAN KAYNAKLANAN YA DA BUNLARLA BAĞLANTILI, HİÇBİR ZAYİ OLMUŞ KAZANÇ VEYA DİĞER DOLAYLI, ÖZEL, ENDİREKT, ARIZİ HASARLAR KONUSUNDA TARAFIMIZ SİZE KARŞI YÜKÜMLÜ OLMAYACAKTIR.

7. Tanımlar

7.1. Yazarperest.com; yazı yazan ve kitap okuyan her insanı ortak bir yerde buluşturan sosyal ağdır.

7.2. Yazarperest.com; kullanıcıların(yazarların) birbirleriyle olan etkileşimini arttırır ve kişisel gelişimlerine katkı sağlar.

8. Cep Telefonları ve Diğer Mobil Cihazlar

8.1. Mobil hizmetlerimizi şu anda ücretsiz olarak sunmaktayız, ancak operatörünüzün normal ücret ve tarifelerinin (kısa mesaj ve internet bağlantısı (veri) ücretleri gibi) yine de geçerli olacağını lütfen unutmayın.

8.2. Cep telefonu numaranızı değiştirmeniz ya da kapatmanız halinde, size gönderilen mesajların eski numaranızı devralan şahsa gönderilmediğinden emin olmak için, Yazarperest.com’daki hesap bilgilerinizi 48 saat içinde güncelleyeceksiniz.

8.3. Kullanıcıların, cihazlarını Yazarperest.com’da görebildikleri tüm bilgilerle (bir uygulama aracılığıyla dahil) eşitlemeleri için gerekli izin ve tüm hakları veriyorsunuz.

9. Ödemeler

Yazarperest.com hesabınız ücretsizdir. Özel şahıslar için her zaman kullanımı ücretsiz kalacaktır.

10. Almanya Federal Cumhuriyeti Sınırları Dışındaki Kullanıcılar için Geçerli Özel Hükümler

Herkes için tutarlı standartlar bulunduran, küresel bir topluluk yaratmak için uğraşıyoruz, ancak aynı zamanda yerel yasalara uyulmasını da sağlamaya çalışıyoruz. Aşağıdaki hükümler Almanya Federal Cumhuriyeti sınırları dışından Yazarperest.com ile etkileşimde bulunan kullanıcılar ve kullanıcı olmayanlar için geçerlidir:

Kişisel verilerinizin, Almanya Federal Cumhuriyeti dahilinde aktarılmasına ve işlenmesine izin verirsiniz.

11. Diğer

11.1. Bu Bildirim sizinle Yazarperest.com arasında bir sözleşmedir.

11.2. İşbu Bildirim, taraflar arasında Yazarperest.com ile ilgili anlaşmanın tamamını teşkil etmekte ve bundan önce yapılmış tüm anlaşmaların yerini almaktadır.

11.3. Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmın yürütülemez olduğu tespit edilirse, geriye kalan kısım yürürlükte kalacak ve geçerliliğini korumaya devam edecektir.

11.4. Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmı yürütme konusunda başarısız olmamız halinde, bu durum bir feragat olarak kabul edilmeyecektir.

11.5. Bu Bildirim üzerinde yapılacak herhangi bir değişiklik ya da feragat, yazılı olarak yapılmalı ve tarafımızca imzalanmalıdır.

11.6. İşbu Bildirim kapsamındaki haklarınızın veya yükümlülüklerinizin hiçbirini, tarafımızdan izin alınmaksızın başkasına devretmeyeceksiniz.

11.7. Herhangi bir birleşme, iktisap, varlık satışı ya da yasa veya diğer bir hükmün işletilmesi ile bağlantılı olarak, işbu Bildirim kapsamındaki hak ve yükümlülüklerimizin tamamı, tarafımızca serbest bir şekilde devredilebilir.

11.8. İşbu Bildirim kapsamındaki hiçbir husus, yasalarla uyumlu hareket etmemizi engellemeyecektir.

11.9. İşbu Bildirim, herhangi bir üçüncü şahsın lehine hak sağlamayacaktır.

11.10. Size açık bir şekilde verilmemiş tüm haklar saklı tutulmaktadır.

11.11. Yazarperest.com’u kullanırken veya Yazarperest.com’a erişirken yürürlükteki tüm yasalara uyumlu hareket edeceksiniz.

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini kendiniz sağlamalısınız Yazarperest.com vermiş olduğunuz yazı içeriklerini arkadaşlarınız ve etrafınızdaki insanlarla paylaşmanızı sağlar. Yazarperest.com’a gönderdiğiniz haber içeriklerinin yetkisiz kişilerce okunmasından sorumlu değiliz.

Gizlilik ve Güvenlik
Bu gizlilik politikası metni Yazarperest.com kullanıcılarından topladığı, kullandığı, arşivlediği ve paylaştığı bilgiye dair usul ve yolları belirler. Bundan böyle Yazarperest.com Site, kullanıcıların her biri ise Kullanıcı olarak anılacaktır.

Kişisel Kimlik Doğrulama Bilgisi
Kullanıcılardan, Sitemizi ziyaret etme, kaydolma, Sitede sunulan diğer özellik ya da kaynakların kullanımı ve diğer etkileşimler dahil olmak ancak bununla sınırlı kalmamak koşuluyla kişisel kimlik doğrulama bilgisini alabiliriz. Kullanıcılara buna uygun olarak isimleri, e-posta ve yazışma adresleri ve telefon numaraları sorulabilir. Fakat Kullanıcılar aynı zamanda Siteyi anonim olarak da ziyaret edebilirler. Kullanıcılardan kişisel bilgilerini ancak gönüllü olarak bize ilettiklerinde alacağımızı taahhüt ederiz. Kullanıcılar, böyle yapmanın Siteye ilişkin bazı etkinliklerini kısıtlayabileceğini bilerek, her zaman kişisel bilgilerini bizimle paylaşmaktan vazgeçebilirler.

Kişisel Olmayan Kimlik Doğrulama Bilgisi
Kullanıcıların Site ile etkileşime girdiklerinde kişisel olmayan kimlik doğrulama bilgilerini toplayabiliriz. Kişisel olmayan kimlik doğrulama bilgisi tarayıcı adı, bilgisayar türü ve Siteye bağlanma yoluyla ilgili teknik bilgiyi (işletim sistemi veya internet hizmet sağlayıcısı) içerebilir.

Web Tarayıcı Cookieleri
Sitemiz Kullanıcı deneyimininin niteliğini arttırmak için “Cookie” kullanabilir. Kullanıcının web tarayıcısı, cookileri kullanıcının bilgisayarında kayıt tutma ve izleme bilgisi amaçlı tutabilir. Kullanıcı, web tarayıcısını cookieleri reddedecek biçimde ayarlayabilir ya da tarayıcının cookie gönderilmesi durumunda uyarı vermesini sağlayabilir. Kullanıcı böyle bir tercihte bulunursa Sitenin bazı fonksiyonları doğru çalışmayabilir.

Topladığımız Bilgiyi Nasıl Kullanıyoruz?
Yazarperest.com Kullanıcıların şahsi bilgilerini aşağıdaki amaçlara yönelik olarak toplayabilir:
Sitemizi uygun şekilde işletmek için şahsi bilgilerinizin Sitede doğru olarak yer almasını sağlamamız gerekebilir. Müşteri hizmeti için sağladığınız bilgi, aldığınız hizmete dair rica ve taleplerinizin daha etkin bir şekilde karşılanmasını sağlar. Sağladığınız bilgi sayesinde deneyiminizin şahsileştirilmesi için bir fikir ediniriz. Verdiğiniz geri bildirimi siteyi geliştirmek için kullanırız. Sizin ilginç bulacağınızı düşündüğümüz bilgi ve tanıtımları size iletmek için kullanırız. Verdiğiniz e-posta adresine siteye dair güncellemeler ve diğer bilgileri içeren e-postalar yollayabiliriz. Aynı zamanda bize gelen görüş, talep ve önerileriniz için şahsi bilgileriniz gereklidir.

Bilgilerinizi nasıl koruyoruz?
Sağladığınız bilgilere (kullanıcı adı, şifre, ve Sitede yer alan diğer bilgileriniz) yetkilendirilmemiş erişim, değiştirme, açığa çıkarma ya da yok etmenin önüne geçmek için en uygun veri toplama, depolama ve işleme pratiklerini ve güvenlik önlemlerini kullanıyoruz.

Kişisel Bilgilerinizin Paylaşılması
Kullanıcıların kişisel bilgilerini üçüncü taraflara satmıyor, takas etmiyor ya da kiralamıyoruz. Kişisel bilgilerle direkt ilgisi bulunmayan jenerik demografik bilgiyi ticari ortaklarımız ve reklam amaçlı kurumlarla, yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda paylaşabiliriz.

Elektronik Bültenler
Kullanıcı mailing listemizde yer almak isterse haberler, güncellemeler, ürün ya da hizmete dair bilgiler içeren bültenler alacaktır. Kullanıcının abonelikten çıkmak istemesi halinde, her e-postanın altında abonelikten çıkmayı sağlayan buton ve yönlendirmeleri koyuyoruz.

Üçüncü Taraf Web Siteleri
Kullanıcılar, sitemizde ortaklarımız, destekleyicilerimiz, reklamcılar, sponsorlar ve diğer üçüncü taraflara dair ve linkle yönlendiren içerik bulabilirler. Bu sitelere yönlendiren linkleri ve içeriğini kontrol etmiyor ve bu web sitelerindeki etkinliklere dair bir sorumluluk üstlenmiyoruz. Ek olarak, bu siteler ya da hizmetler, aynı zamanda içerikler ve linkler, sürekli değişebilir. Bu site ve hizmetler kendi gizlilik politikaları ve müşteri hizmet anlayışlarına sahiptirler. Başka web siteleriyle girilen etkileşim, bu sitelere sitemiz link verse ve bu sitelerden sitemize link verilse bile, mevzubahis sitelerin kendi kural ve politikalarına tabidir.

Reklam
Sitemizde yer alan reklamlar cookie içerebilir. Bu cookieler reklam sağlayıcısının bilgisayarınızı tanımasını sağlar. Bu kişisel olmayan bilgi, reklam ağlarının, birçok diğer şeyin yanında, reklamları en çok ilgi duyacağını düşündükleri hedef kitleye eriştirebilmelerini sağlar. Bu gizlilik politikası koşulları, reklamcıların yolladığı cookieleri kapsamaz.

Google Adsense
Sitede yer alan reklamların bazıları Google tarafından sunulabilir. Google tarafından kullanılan DART cookieleri, kullanıcının ziyaret ettiği diğer siteler ve bizim sitemiz göz önüne alınarak onlara reklam sunulmasını sağlar. DART “kişisel olmayan tanımlama bilgisi”ni kullanır ve sizin kişisel bilgilerinizi, örneğin isminizi, e-posta adresinizi ve ikametgahınızı takip etmez. Aşağıdaki linki tıklayarak DART cookie kullanımını reddedebilirsiniz.
http://www.google.com/privacy_ads.html

Çocukların Çevrimiçi Mahremiyetinin Korunması
Çocukların mahremiyetini korumayı özellikle önemsiyoruz. Bu sebepten, sitemizde 13 yaşının altında hiçbir kullanıcının bilgisini toplamıyor ve saklamıyoruz ve sitemizin hiçbir bölümü 13 yaş ve altındaki kitlenin ilgisini cezbetmek üzere tasarlanmıyor.

Gizlilik Politikasında Değişiklik
Yazarperest.com bu gizlilik politikası koşullarını istediği zaman değiştirmekte özgürdür. Değiştirdiğimizde, Sitenin ana sayfasında bir bildirim yayımlayacak, güncelleme tarihini bu sayfanın altına koyacak ve size bir e-posta yollayacağız. Kullanıcıların sık sık bu sayfayı ziyaret edip bir değişiklik olup olmadığına bakmalarını tavsiye ediyoruz. Bu gizlilik politikasının koşullarını periyodik olarak gözden geçirip değişikliklerin farkına varmanın kendi sorumluluğunuz olduğunu kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu Şartları Kabulünüz
Bu Siteyi kullanarak, bu şartları kabul ettiğinizi beyan ediyorsunuz. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayınız. Burada yapılacak değişikliklerden sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul edip onayladığınız anlamına gelecektir. Bu gizlilik politikası koşulları www.privacypolicies.com kullanılarak oluşturulmuştur.

Bize Ulaşın
Bu gizlilik politikası koşulları, sitedeki uygulamalar ya da başka soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçiniz.